Rusza nowa edycja Accounting Academy

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Agnieszka
07.10.2021

Poprzednia edycja cieszyła się wielkim powodzeniem i zaowocowała kilkoma zmianami w karierze naszych pracowników. Czy kolejna Accouting Academy powtórzy ten sukces?

Już w październiku rozpoczynamy nabór do drugiej edycji szkoleń Accounting Academy. Jak one wyglądają? Są to sesje treningowe bazujące na przykładach z biznesu, w trakcie których duży nacisk kładziemy na zrozumienie powiązań między procesami oraz działami finansowymi.
Jak bardzo przydatne i efektywne były to treningi, potwierdzają nasi pracownicy. „Udział w szkoleniu pozwolił mi pozyskać nową siłę i odwagę, złapałam wiatr w żagle”- tak o poprzedniej edycji opowiadała Agnieszka, podczas jednego z wywiadów. Całą rozmowę z Agnieszką znajdziecie na naszym blogu.
Jak rozpocząć karierę w finansach? Wywiad z Agnieszką (demantszczecin.pl) Zarówno dla niej, jak i innych, wzięcie udziału w warsztatach i zdobycie nowej wiedzy były inspiracją do dalszego rozwoju w ramach organizacji.

W warsztatach mogą wziąć udział wybrani pracownicy z Działów Finansów Demant i Ossur, którzy na co dzień wspierają spółki z całego świata. Ich rozwój, sprzyja rozwojowi biznesu, ponieważ może zaowocować wieloma nowymi usprawnieniami. Wypracowaniem wyższej jakości standardów, dostarczaniem lepszych analiz i pogłębionym skupieniem na potrzebach naszych partnerów biznesowych.  

Cykl szkoleń to nie tylko akademickie wykłady. Wykorzystywane są różne formy dzielenia się wiedzą takie jak, brainstorming, pracę w grupach, quizy, zadania rachunkowe czy prezentacje. Staramy się angażować uczestników w bardzo aktywny sposób. Takie podejście oraz bazowanie na prawdziwym biznesie mocno odróżnia Accounting Academy od szkoleń zewnętrznych.

 

O autorze

Agnieszka
Agnieszka, team leader w dziale AP Finansów Demant
Z Demant związana od 2014 roku, gdy Dział Finansów liczył sobie zaledwie 8 osób. Zarażona fascynacją liczbami i procesami księgowymi przez siostrę, kontynuuje swoją drogę zdobywając kwalifikacje zawodowe w zakresie rachunkowości, zarządzania i systemów księgowych. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, kierunku europeistyka, której pasją jest historia współczesna, biografie i literatura faktu. Jako członek Rady Pracowniczej w Demant przenosi w czyn troskę o środowisko pracy i współpracowników. Prywatnie szczęśliwa mama dwóch córek w wieku szkolnym uwielbiająca jazdę na rowerze.