Najczęściej zadawane pytania dotyczące rekrutacji

 • Kiedy i w jakiej formie otrzymam informację zwrotną?
  Cenimy Twój czas i rozumiemy, że zasługujesz na sprawny proces rekrutacyjny. Staramy się jak najszybciej po rozmowie rekrutacyjnej wrócić do Ciebie z feedbackiem telefonicznym lub pisemnym.
 • Czy mogę ponownie aplikować, jeżeli poprzednia odpowiedź była odmowna?
  Tak. Jednocześnie zachęcamy do uwzględnienia informacji zwrotnej i rozwoju bądź uzupełnienia wskazanej kompetencji.
 • Czy oferty pracy widoczne na stronie internetowej Demant są aktualne?
  Tak, wszystkie oferty zamieszczone na stronie internetowej Demant są aktualne.
 • Jakie są etapy procesu rekrutacyjnego?
  Szczegóły dotyczące procesu rekrutacji znajdziesz w dziale "Proces rekrutacji".
 • Jak długo trwa cały proces rekrutacyjny?
  Proces rekrutacyjny obejmuje zarówno Twój indywidualny proces rekrutacyjny, jak i procesy innych kandydatów. Staramy się dać równe szanse wszystkim kandydatom w procesie, dlatego zanim podejmiemy finalną decyzję, może upłynąć kilka tygodni.
 • Skąd dowiem się o kolejnych etapach rekrutacji?
  Informację na temat dalszego przebiegu procesu rekrutacji otrzymasz podczas rozmowy kwalifikacyjnej. O tym, czy zakwalifikowałeś się do kolejnego etapu, rekruter poinformuje Cię telefonicznie lub mailowo.
 • Co zrobić, jeśli na stronie internetowej nie znajdę odpowiedniego stanowiska dla siebie?
  W takiej sytuacji zachęcamy do wysłania CV do Centrum Kariery Demant (zakładka Oferty Pracy) i bieżącego sprawdzania listy dostępnych wakatów na stronie internetowej.
 • Jakie dokumenty są wymagane żeby zaaplikować na ofertę pracy?
  Wystarczy że zaaplikujesz na wybraną ofertę pracy w naszym systemie rekrutacyjnym i załączysz swoje aktualne CV, najlepiej w języku angielskim.
 • Czy mogę złożyć CV bezpośrednio w siedzibie firmy?
  W trosce o bezpieczeństwo danych osobowych, zachęcamy do aplikowania przez naszą stronę internetową lub adres mailowy podany w ogłoszeniu.
 • Wysłałem swoją aplikację. Czy odpowiedź otrzymam również wtedy, gdy będzie ona odmowna?
  Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którzy spełniają wymagania z ogłoszenia. Pozostali kandydaci otrzymają mailem informację o zakończonym procesie rekrutacyjnym.
 • Czy mogę aplikować na inne stanowisko, jeśli już raz nie udało mi się przejść procesu rekrutacji?
  Tak. Zachęcamy do aplikowania zgodnie z posiadanymi kompetencjami i uwzględnieniem informacji zwrotnej po ostatniej rekrutacji.
 • Czy mogę aplikować na kilka stanowisk na raz?
  Nie ma przeciwwskazań, aby aplikować jednocześnie na kilka pozycji. Zachęcamy jednak kandydatów do aplikowania na wakaty z uwzględnieniem posiadanych kompetencji.
 • Jak wygląda spotkanie rekrutacyjne?
  Nasze spotkania rekrutacyjne są albo techniczne, albo ogólne. Na rozmowie rekrutacyjnej technicznej spotkasz się z Menedżerem/ką i osobą z zespołu, która jest ekspertem technicznym w danej domenie. Celem rozmowy jest ocena Twojej wiedzy technicznej i umiejętność zastosowania jej w praktyce (np. poprzez live coding, wykonanie jakiegoś zadania). Na rozmowie ogólnej spotkasz z się z przedstawicielem/ką HR i Menedżerem/ką/. Celem tej rozmowy jest poznanie Twojej motywacji do zmiany pracy, stylu pracy i kompetencji miękkich. Na spotkaniach przedstawiamy też naszą firmę, omawiamy szerszy kontekst stanowiska, na które aplikujesz i mówimy o wyzwaniach jakie są przed Tobą.