NCDC Business Race 2022 - w końcu ramię w ramię

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Ania
08.06.2022

W tegorocznym biegu na starcie stanęło łącznie 31 czteroosobowych drużyn reprezentujących Grupę Demant - 24 zespoły z Demant w Szczecinie i Mierzynie oraz 7 z DGS Diagnostics. - W końcu można było zmierzyć się ramię w ramię. Nie da się opisać tego wrażenia, jak na jednej linii staje prawie 300 osób gotowych walczyć o każdą sekundę na trasie, która do łatwych nie należy, szczególnie na ostatnim podbiegu wzdłuż ogrodzenia szpitala, z samego dołu, aż pod pomnik Trzech Orłów – mówi Andrzej Wasilewski, Test Engineer, TCT Department, DGS Diagnostics, uczestnik biegu.

Każda sztafeta liczyła 4 zawodników, a każdy z nich miał do pokonania dystans 4 km. - Dla każdego z naszej drużyny był to pierwszy zorganizowany bieg, i mimo, że głównie chodziło nam o dobrą zabawę, to przygotowania do niego wzięliśmy bardzo na poważnie. Każdy sumiennie trenował przez ponad dwa miesiące i to się opłaciło - wszyscy w sobotę zrobiliśmy swoje życiówki. Bardzo miło było nam reprezentować Demant i EPOS w tak świetnie zorganizowanej i poprowadzonej imprezie - były emocje, dużo śmiechu i drużynowej dumy mówi Michalina Woźniak, Customer Service EPOS, Demant, uczestniczka biegu.

Po biegu, w sobotnim słońcu, na soczystej trawie biegacze oraz kibice mogli wspólnie spędzić popołudnie. - Pogoda była wymarzona zarówno na bieg, jak i na wspólne piknikowanie po nim. Można było ochłonąć, zjeść pyszne dania przygotowane przez organizatora i podzielić się wrażeniami z zawodów – dodaje Andrzej.

Jaka była najszybsza sztafeta z Grupy Demant?

W generalnej klasyfikacji zawodów drużyna Szybkie Dresy z DGSu, w której skład wchodzą Piotr, Artur, Marcin i Andrzej, stanęła tuż za podium i zdobyła czwarte miejsce w ogólnej klasyfikacji sztafet.

Gratulacje dla wszystkich biegaczy!

O autorze

Ania
Ania, EB & Communication Team Coordinator
Miłośniczka dobrej kuchni, kochająca jazdę na rowerze i górskie wędrówki. W wolnych chwilach gotuje i piecze, a w torebce zamiast portfela trzyma aparat.