X edycja konkursu „Pasje”

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Wojciech
17.06.2020

Kolejny raz zorganizowaliśmy konkurs „Pasje”. Kto tym razem okaże się zwycięzcą?

Tradycja to rzecz święta? Wiemy, że jeśli mowa o konkursie „Pasje”, to z czystym sumieniem możemy to potwierdzić. Przed nami jubileuszowa, dziesiąta edycja konkursu pracowniczego „Pasje”.

Zasady konkursu są proste. Przez cały miesiąc każdy pracownik DGS może wysłać zgłoszenie do konkursu. W zgłoszeniu znaleźć się musi zdjęcie pasji oraz jej krótki opis. Tutaj jednak zaczyna się cała zabawa, ponieważ zdjęcia nie mogą zawierać wizerunku osoby zgłaszającej się, a same hobby i opis, muszą przekonać grono jury, że to właśnie ta pasja powinna trafić do półfinałów. Dzięki wnikliwej analizie jury, wybrani zostają półfinaliści.

Na tym jednak nie koniec. Ostatnim etapem konkursu jest ogólnofirmowy plebiscyt. Przez kolejny miesiąc każdy pracownik może przyznać jeden głos, na wybranego półfinalistę. Po zakończeniu oficjalnego głosowania, następuje zliczenie punktów i ostateczne wyłonienie trójki zwycięzców. Nagrodami w konkursie są bony podarunkowe, przeznaczone na rozwój swojej pasji.

W ubiegłym roku z blisko 40 zgłoszeń zwycięzcami okazali się - Joanna, która przedstawiła swoją pasję do budowy miniaturowych domków dla lalek; Radosław, który wzbił się w powietrze, pokazując przy tym pasję do lotnictwa oraz Edyta, której kreatywność przelewa się na tworzenie niesamowitych strojów cosplay. Pozostali uczestnicy mogli liczyć na nagrody pocieszenia.

Co pokaże obecna edycja konkursu? Z doświadczenia wiemy, że wiele ciekawych, niekiedy nietypowych, ale na pewno PASJOnujących zainteresowań.

pasje2020_w_tekscie


O autorze

Wojciech
Wojciech, employer branding & communication specialist
Uwielbia kontakty z ludźmi, kreatywną pracę i wyzwania. Człowiek, w którego żyłach zamiast krwi płyną nuty. Jeśli nie ma pod ręką gitary, zagra na grzebieniu.