promag_andzelika_blogpost

Poznajcie Andżelikę z Działu Produkcji Płytek SMD

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Katarzyna
12.07.2021

Andżelika dołączyła do Demant w 2020 roku. Rozpoczęła pracę na stanowisku materiałowej, a od pewnego czasu spełnia się w roli brygadzistki. W pracy stawia przede wszystkim na otwartą komunikację. Zapraszamy do krótkiej rozmowy z Andżeliką i poznania bliżej jej osoby.

Katarzyna: W jaki sposób zaczęła się Twoja przygoda z Demant?
Andżelika: Swoją karierę w Demant rozpoczęłam w styczniu 2020 roku. Byłam na etapie poszukiwania nowego zatrudnienia, ponieważ straciłem pracę w gastronomii i szukałam stabilnego pracodawcy, który zaoferowałaby mi umowę o pracę. Szczęśliwie dla mnie, mama mojego kolegi, która tutaj pracowała, poleciła mi, abym spróbowała swoich sił w procesie rekrutacji do Działu Produkcji. Bardzo mocno podkreślała, jak dobrze jej się tu pracuje oraz, że jest super atmosfera. Fakt, że mówił to ktoś z wewnątrz firmy, zaważył o tym, że zdecydowałam się złożyć tu swoje CV. Pracę rozpoczęłam początkowo na stanowisku materiałowej w Dziale Produkcji Płytek Elektronicznych, a od 3 miesięcy jestem brygadzistką. To była propozycja mojej przełożonej, która doceniła moje zaangażowanie i  postanowiła dać mi szansę i możliwość rozwoju na stanowisku liderskim.

promag_andzelika_w_tekscie_1

Co cenisz sobie w pracy z innymi ludźmi?

Stawiam przede wszystkim na otwartą komunikację, szczerość i zaufanie. To są podstawowe wartości, którymi kierujemy się w naszej organizacji. Bardzo się z nimi utożsamiam.

Co najbardziej podoba Ci się w Twojej pracy?

To, że każdy dzień jest inny, że mogę wykonywać pracę z ludźmi i dla ludzi. Widzę możliwości rozwoju i faktycznie je otrzymuję. Ostatnio zaczęłam między innymi szlifować swój język angielski, a to dzięki otrzymaniu dostępu do platformy online. Super sprawa!

Na co można liczyć, pracując w Twoim Dziale?

Przede wszystkim doświadczysz tu szerokiego spektrum zadań od montażu, poprzez testowanie, programowanie i finalne pakowanie produktu. Dbamy o dopasowanie zadań do kompetencji danego pracownika, rozwijamy ich i oferujemy różnorodność pracy. Bardzo ważny jest fakt, że jako zespół nie jesteśmy obojętni wobec siebie. Jak ktoś potrzebuje wsparcia lub pomocy, to ja otrzyma. Troszczymy się o siebie wzajemnie. Demant to miejsce, gdzie są naprawdę fajni ludzie. Dobrą atmosferę wyczuwa się na każdym kroku. Dodatkowo to pracodawca, który daje poczucie bezpieczeństwa i stabilności zatrudnienia, co szczególnie w tych czasach, kiedy wiele osób doświadczyło, a w tym ja, utraty pracy z dnia na dzień, jest szalenie cenne.

promag_andzelika_w_tekscie_2

Co powiedziałbyś osobie, która zastanawia się nad zaaplikowaniem do Demant do Działu Produkcji?

Jeśli zastanawiasz się czy warto? Ja powiem, że tak. Zaczynałam od pracy jako materiałowa, a w międzyczasie dostałam awans i miałam szansę na rozwój. Takie okazje dają także praktyki wewnętrzne, które poprzez możliwość sprawdzenie się przez okres trzech miesięcy w innym dziale, mogą otworzyć Ci drogę do zmiany ścieżki zawodowej.

O autorze

Katarzyna
Katarzyna, specjalista ds. rekrutacji
Z wykształcenia ekonomistka, z zamiłowania humanistka. Dusza i umysł sportowca, na ciało muszę jeszcze poczekać:) Zdecydowanie od rozmów w sieci z przyjaciółmi wolę spotkania na żywo. W trójce moich umilaczy znajdują się lampka białego wina, odcinek "Przyjaciół" oraz pizza. Cenię sobie równowagę między pracą zawodową a życiem prywatnym, dlatego pracuję w Demant.