Poznajcie Klaudię z Działu Procesów Wtryskowych

Czas czytania artykułu: 2 min
by Aleksander Malik
16.08.2021

Ponownie zapraszamy do Moldingu, czyli Działu Procesów Wtryskowych. Jest to miejsce pracy Klaudii, bohaterki dzisiejszego wywiadu. Trafiła do Demant na chwilę, ale postanowiła zagościć na dłużej. Co Klaudia ceni w swojej pracy najbardziej?

Aleksander: Jak wygląda Twoja historia w Demant?
Klaudia:
Do pracy trafiłam na przysłowiową chwilę z polecenia koleżanki, która pracowała w Demant. Po powrocie z zagranicy szukałam zajęcia i tak trafiłam na stanowisko operatora w Dziale Moldingu. Następnie przeszłam na stanowisko kontrolera, a od 3 lat pracuję na pozycji team leaderki. Co dla mnie bardzo ważne, to przełożeni dostrzegli we mnie potencjał i to oni zaproponowali mi pozycję bycia liderem.
 
Co najbardziej podoba Ci się w Twojej pracy? 
Jako team leaderka mam codziennie inne zadania. Nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Miłym akcentem w pracy jest to, gdy dowiadujesz się, że osoby nie chcą zmieniać zespołów ponieważ podoba im się praca u Ciebie na zmianie. Wtedy czujesz, że to co robisz ma sens i podoba się nie tylko Tobie, ale i innym.

Co jest dla Ciebie ważne w pracy z innymi ludźmi?
To co jest dla mnie ważne i mocno widać w naszym zespole to fakt, że pracownicy są chętni do tworzenia długotrwałych relacji. Możemy w pracy porozmawiać zarówno na tematy zawodowe jak i prywatne. Udało się nam wypracować wspólne zasady i potrafimy dzielić czas między rozmowy prywatne i rozmowy biznesowe. 

Z jakimi wyzwaniami przyszło Ci się zmierzyć na obecnym stanowisku?
Przeszłam na pozycję team leaderki w zespole, który znałam już wcześniej. To z jednej strony prostsze zadanie, ale z drugiej trudniejsze, ponieważ nagle stałam się liderem swoich koleżanek i kolegów.
 
Dlaczego warto dołączyć do Twojego Działu?
Przede wszystkim ze względu na różnorodność w Dziale Moldingu! Mamy dużo funkcji, w których można się rozwijać oraz jesteśmy przygotowani na rotowanie w wykonywanych zadaniach. Tutaj z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowym atutem jest nasza różnorodność osobowościowa. Jesteśmy inni, czerpiemy od siebie i znajdujemy wspólny język.  
 
Co powiedziałbyś osobie, która zastanawia się nad zaaplikowaniem do Demant do Działu Produkcji?
Zdolności manualne są u nas najważniejsze, ale najlepiej do nasz przyjść i przekonać się osobiście, że się je posiada. To miejsce gdzie można się rozwinąć, czego sama jestem przykładem.  


O autorze

Aleksander Malik
Aleksander, recruitment specialist