Współpraca DGS PL i ZSEE

Czas czytania artykułu: 1 minuta
by Katarzyna
06.11.2018

Umowa współpracy pomiędzy DGS Poland a Zespołem Szkół Elektryczno-Elektronicznych w Szczecinie została podpisana przez Sebastiana Gulkę, dyrektora generalnego DGS PL oraz Beatę Miętus dyrektor ZSEE.

Umowa jest początkiem działań związanych z zapoznawaniem uczniów z DGS PL i specyfiką pracy w firmie produkcyjnej. – Uczniowie będą mieli szansę wziąć udział w szkoleniach, lekcjach i wycieczkach, w czasie których zobaczą, jak mogą wykorzystać wiedzę zdobytą w szkole w praktyce oraz poszerzą dotychczasowe umiejętności – mówi Sebastian Gulka, dyrektor generalny DGS Poland.

w-tekscie
DGS przekaże również szkole sprzęt, który pomoże uczniom w ich codziennych zadaniach. – Będą to miedzy innymi stoły do lutowania z lutownicami i groty lutownicze. Pracownicy DGS przeprowadzą prezentacje i pokazy lutowania precyzyjnego z użyciem mikroskopu – mówi Sebastian Gulka. Najzdolniejsi uczniowie będą mogli wziąć również udział w praktykach.

wspolpraca_zsee_w_tekscie4
Umowa została podpisana podczas Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych „Odkryj Swój Talent”, w których DGS bierze udział wspólnie z ZSEE. Więcej szczegółowych informacji związanych realizacją współpracy zostanie podanych w późniejszym terminie.


O autorze

Katarzyna
Katarzyna, Senior HR & Employer Branding Specialist
Związana z obszarem HR od ponad 12 lat. Pracuje w Demant od 2016 roku. W pracy ceni sobie zmienność i różnorodność. Wyznaje zasadę „Każdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu.” W wolnej chwili podróżuje lub gra na perkusji.