w_dgs_kazdego_dnia_mozesz_robic_cos_dobrego_dla_innych_blogpostimage

W DGS każdego dnia możesz zrobić coś dobrego dla innych - wywiad z Ingą, group leaderem w Dziale Produkcji

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Ania
13.11.2020

Zapraszamy Was do cyklu wywiadów z pracownikami Produkcji. W krótkich rozmowach będziemy przedstawiać Wam sylwetki osób z naszej firmy. Pokażemy, jak wyglądał ich pierwszy dzień w pracy, jak przebiega ich dotychczasowa kariera i czy pracując w DGS, czują, że robią coś dobrego dla innych. Przeczytajcie wywiad z Ingą i zobaczcie jak wykonywanie obowiązków służbowych pozwala każdego dnia zrobić coś dobrego dla innych.

Ania: Jak zaczęła się Twoja kariera w DGS?

Inga: Moja kariera w DGS zaczęła się 11 lat temu. Było to w 2009 roku. Pracowała tu moja znajoma i to ona zachęciła mnie do złożenia niezbędnych dokumentów i przystąpienia do procesu rekrutacji.

w_dgs_kazdego_dnia_mozesz_robic_cos_dobrego_dla_innych_w_tekscie

Co najbardziej podoba Ci się w Twojej pracy?

Podoba mi się to, że ta praca jest bardzo dynamiczna, a codzienne wyzwania w procesie produkcji sprawiają, że każdy dzień jest zupełnie inny. Pracuję również w bardzo zgranym zespole, z ludźmi, na których zawsze mogę liczyć i którzy wzajemnie się wspierają. To ogromny przywilej i niezwykle ważne w pracy poczucie bezpieczeństwa.

Co daje Ci praca w DGS? Czy pracując tu masz poczucie, że robisz coś dla innych?

Praca tutaj daje mi niesamowite poczucie satysfakcji i spełnienia. Codzienne wyzwania pozwalają mi rozwijać się na płaszczyźnie zawodowej, a wykonywanie obowiązków służbowych daje mi możliwość robienia czegoś dobrego dla innych ludzi, którzy tego potrzebują.

Czy od razu po przyjściu do DGS zostałaś group leaderem? Jak rozwijała się Twoja kariera?

Swoją pracę rozpoczęłam na stanowisku operatora w dopiero co rozwijającym się dziale Diagnostyka. Po roku zostałam brygadzistką, a następnie przeniosłam się i rozpoczęłam pracę w dziale Produkcji Aparatów Zausznych (BTE – „Behind The Ear”) na tym samym stanowisku. Dzięki temu mogłam jeszcze lepiej poznać proces produkcji aparatów. Na początku 2019 roku zaaplikowałam na stanowisko group leadera i tę funkcję pełnie do dnia dzisiejszego.

Dlaczego warto dołączyć do DGS?

Jest kilka powodów, dla których warto dołączyć do DGS. Po pierwsze, dla możliwości rozwoju, po drugie, dla fantastycznej atmosfery, jaką mamy na co dzień i ludzi, z którymi pracujemy, po trzecie – dlatego, że w tej pracy, każdego dnia możesz robić coś dobrego, a po prostu wykonując swoje codzienne obowiązki służbowe pomagać ludziom, którzy tego realnie potrzebują – bo słyszeć jest olbrzymią wartością!

O autorze

Ania
Ania, EB & Communication Team Coordinator
Miłośniczka dobrej kuchni, kochająca jazdę na rowerze i górskie wędrówki. W wolnych chwilach gotuje i piecze, a w torebce zamiast portfela trzyma aparat.