targi_blog_post_image

Targi Pracy w Szczecinie

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Wojciech
20.02.2019

Dobra rozmowa to taka, po której masz świadomość, że znalazłeś odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz poczucie zrozumienia i twórczej wymiany. Dlatego zapraszamy Cię serdecznie do spotkania się z nami podczas kilku wiosennych targów pracy, na których będziemy na Ciebie czekać.

Targi pracy to świetne miejsce na spotkanie się! Możesz przyjść do nas sam lub ze znajomymi. Poza standardowymi ofertami pracy znajdziesz u nas sprzęty, na których pracujemy, wymienisz się doświadczeniem, zbijesz piątkę z naszym zespołem, zgarniesz, któryś z naszych gadżetów na pamiątkę, a może nawet spotkasz naszego Pieska DGS-ka. Sprawdź, gdzie pojawimy się wiosną.

targi_w_tekscie_1

Jeśli jesteś studentem to proponujemy targi pracy, które mogą pomóc Ci w znalezieniu praktyk czy stażu w naszej firmie. Może być to dobry krok do rozpoczęcia swojej kariery:

Targi Praktyk WE ZUT (7.03.2019) – targi odbędą się bezpośrednio na WE ZUT. Szukamy automatyków i robotyków, elektrotechników, informatyków, inżynierów chemicznych i wielu innych. Dodatkowo możesz przyjść tego dnia do Technoparku Pomerania, gdzie jako DGS uczestniczyć będziemy w panelach dyskusyjnych.

R@bbit (3.04.2019) - to wydarzenie skierowane do osób zainteresowanych branżą IT. Pokazy technologii, ciekawe wystąpienia oraz Dni Otwarte Wydziału Informatyki ZUT w Szczecinie. Osoby z poprzednich edycji mogą nas kojarzyć! Z@PR@SZ@MY!

Giełda pracy WZiEU US (9.04.2019) oraz Giełda Pracy WNEiZ US (10.04.2019) – to targi pracy, które odbywają się na wydziałach Uniwersytetu Szczecińskiego. Jeśli studiujesz na US to możesz zajrzeć do nas w trakcie przerwy. Będziemy mieli różne gadżety – z pustymi rękoma od nas nie wyjdziesz!

targi_w_tekscie_2

targi_w_tekscie_3

Stoiska będziemy mieli również na targach pracy, które cyklicznie odbywają się w naszym regionie. Niektóre nazwy możesz kojarzyć:

Infoludek (14.03.2019) – poprzednia edycja była jedną wielką niespodzianką! Kto był ostatnio i spotkał humanoidalnego robota Stefana ten potwierdzi!

Targi Pracy Szczecin (27.03.2019) – nazywane największymi targami pracy w regionie, więc nie dziwi fakt, że odbywają się na Netto Arenie w Szczecinie. Będziemy tam z naszym zespołem oraz zapewne weźmiemy trochę sprzętu, abyś mógł przyjrzeć mu się z bliska. Pytania i CV mile widziane!

Targi pracodawców Lewiatan (4.04.2019) – to kolejne miejsce, w którym wiosną będziesz mógł nas spotkać. Szukasz pracy? Planujesz zmiany? Chcesz się rozwijać? Zapraszamy na nasze stoisko!


Tak jak widzisz wiosna będzie dla nas pracowita, ale mamy nadzieję, że dzięki temu będziemy mogli się poznać, a następnie dzięki Tobie, powiększyć grono naszej DGS-owej drużyny. Odwiedź nas i dowiedz się, dlaczego praca w DGS brzmi dobrze!

targi_w_tekscie_4

targi_w_tekscie_7

O autorze

Wojciech
Wojciech, employer branding & communication specialist
Uwielbia kontakty z ludźmi, kreatywną pracę i wyzwania. Człowiek, w którego żyłach zamiast krwi płyną nuty. Jeśli nie ma pod ręką gitary, zagra na grzebieniu.