Targi pracy

Czas czytania artykułu: 1 minuta
by Katarzyna
28.11.2018

Okres targów i giełdy pracy powoli dobiega końca. Łącznie w tym sezonie byliśmy obecni na ośmiu dniach targowych!

Sezon targowy, który zaczął się w październiku powoli dobiega końca. Odwiedziliśmy imprezy, które były skierowane dla wszystkich mieszkańców Szczecina jak i również te mniejsze giełdy pracy, organizowane na Uczelniach Wyższych dla konkretnych grup studentów. Podczas jednego wydarzenia liczba odwiedzających potrafiła sięgnąć nawet do ponad 5000 osób.  Zdecydowanie miej odwiedzających pojawia się na mniejszych wydarzeniach. 

blog-post-w-tekscie_targi-pracy_1

Mieliśmy okazję zaprezentować naszą firmę i oferty pracy rożnym odwiedzającym. Zatrudnienie mogą znaleźć u nas osoby zainteresowane obszarami IT, HR, , R&D, rozwoju oprogramowania, jakości, finansów i księgowości, a także logistyki, obsługi klienta czy technicznymi. Poszukiwani są również pracownicy produkcji aparatów słuchowych oraz  urządzeń diagnostycznych. Dobrą okazją do zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego jest również program praktyk, który oferujemy w każdym dziale. Taki program startuje w okresie wakacyjnym. 

Kolejny sezon targowy rozpocznie się w 2019 roku. Zapraszamy na nasze stoisko już w marcu. 

blog-post-w-tekscie_targi_pracy_2

O autorze

Katarzyna
Katarzyna, Senior HR & Employer Branding Specialist
Związana z obszarem HR od ponad 12 lat. Pracuje w Demant od 2016 roku. W pracy ceni sobie zmienność i różnorodność. Wyznaje zasadę „Każdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu.” W wolnej chwili podróżuje lub gra na perkusji.