Program Absolwencki

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Katarzyna
18.09.2019

Czy wymarzona praca zaraz po studiach jest możliwa? Czy pierwsze kroki ku ścieżce zawodowej mogą przynieść szybki rozwój? Program absolwencki w DGS daje taką możliwość!

Program absolwencki od 6 lat realizowany w Danii pierwszy raz odbędzie się w Szczecinie! To niepowtarzalna okazja na zdobycie niesamowitego doświadczenia zawodowego, poznanie i zrozumienia biznesu w szerokiej perspektywie i zdobycie przewagi wśród innych absolwentów na rynku – takiego rozwoju nie da Ci żadna pierwsza praca czy staż!

Nasi obecni uczestnicy programu absolwenckiego cenią sobie dostawczynie i wiedzę, którą zdobywają.

Maria (Global Operations Graduate):

„Uczestnictwo w programie absolwenckim daje możliwość ciągłego uczenia się i poszerzania mojej wiedzy. Oferuje wyzwania i możliwość wypróbowania pracy w różnych obszarach. To pomoże mi zdecydować w którym obszarze widzę siebie najbardziej.”

Program absolwencki trwa dwa lata, podczas których uczestnicy będą mieli okazję pracować w 4 działach w DGS (po 6 miesięcy w każdym), a docelowo po programie otrzymają zatrudnienie w firmie. Działy w których odbywają się rotacje to Centrum Dystrybucji, Dział Wdrażania Nowych Produktów (NPI), Produkcja Aparatów Zausznych oraz Dział Jakości.

program_absolwencki_w-tekcie1

Mads (General Business Graduate):

“Jestem podekscytowany uczestnictwem w programie. Moje zainteresowania zawodowe są powiązane z technologią i międzynarodowym biznesem, więc rozpoczęcie programu absolwenckiego w firmie zaawansowanej technologicznie było najlepszym możliwym scenariuszem, jaki mogłem wymyślić. Moim głównym zadaniem jest optymalizacja procesów i pozyskiwanie pomysłów / dostrzeganie potencjału w rzeczach wokół mnie.”

Uczestnictwo w programie da szerokie zrozumienie i kompleksowe poznanie zasad działania firmy produkcyjnej. Na zatrudnionych czekają różnorodne szkolenia,  wyjazdy służbowe, międzykulturowa współpraca oraz praca w różnych projektach biznesowych.

Rosa (Engineering Graduate):

„Program jest zaprojektowany dla absolwentów w taki sposób, aby dowiedzieć się jak najwięcej o firmie. W pierwszej rotacji biorę udział w projektach, które pozwalają mi lepiej poznać portfolio produktów i wiele przepisów prawnych dotyczących produkcji aparatów słuchowych. Ponadto zdobyłam wiele informacji na temat różnych obszarów jakości, firmy oraz produktów.”

Do udziału zapraszamy absolwentów (maksymalnie do 1 roku po zakończeniu studiów) z poziomem licencjackim, inżynierskim lub magisterskim. Szukamy ludzi z pasją i energią, otwartych, ciekawych i gotowych na nowe wyzwania.

program_absolwencki_w-tekcie2

Alessandro (General Business Graduate):

„Jednym z głównych czynników motywujących mnie do pracy w ramach programu jest faktyczny wpływ na zmianę jakości życia, którą staramy się dostarczać codziennie osobom niedosłyszącym - nie sprzedajemy tabliczek czekolady! Podoba mi się, że kultura organizacyjna jest oparta na doskonałości, otwarta, przepełniona głębokim szacunkiem dla ludzi.”

Aplikuj na naszej stronie internetowej już dziś!

O autorze

Katarzyna
Katarzyna, Senior HR & Employer Branding Specialist
Związana z obszarem HR od ponad 12 lat. Pracuje w Demant od 2016 roku. W pracy ceni sobie zmienność i różnorodność. Wyznaje zasadę „Każdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania to nie ma problemu.” W wolnej chwili podróżuje lub gra na perkusji.