Posłuchaj, są płatne praktyki w Demant!

Czas czytania artykułu: 2
by Marta
19.05.2021

Program płatnych praktyk dla studentów rusza 1 lipca. Rekrutacja trwa! Zgłoszenia można wysyłać za pośrednictwem strony: https://bit.ly/3okNWKE.

Praktykanci będą mieli okazję pracować w firmie z ponad stuletnią tradycją i codziennie sprawiać, że życie osób z ubytkiem słuchu staje się lepsze. Poznają nowe trendy i technologie, pracując w takich zespołach jak Dział Finansów, Dział Wdrażania Nowych Produktów, Dział Rozwoju Oprogramowania, Dział Obsługi Klienta Biznesowego lub Dział Techniczny.

praktykizewntrzne_w_tekcie1

W tym roku firma planuje przyjąć ponad 20 praktykantów. Poszukiwani są kandydaci o różnorodnych kompetencjach i umiejętnościach, ale najważniejsze jest zaangażowanie, chęć do nauki i komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Jakie zadania na nich czekają? Na pewno nie będzie nudy i parzenia kawy! - Praktykanci w Dziale Wdrażania Nowych Produktów będą wspierać konstruktorów, projektować i tworzyć dokumentację rysunkową w 3D CAD. Mają realną szansę na wykorzystanie swojej wiedzy w praktyce. – mówi Adam, starszy specjalista ds. rekrutacji.

praktykizewntrzne_w_tekcie_2

- W Dziale Obsługi Klienta Biznesowego nauczą się obsługi systemu Navision/QAD i zobaczą, na czym polega praca w międzynarodowym środowisku. – mówi Kasia, specjalistka ds. rekrutacji. - Studenci kierunków związanych z finansami, mogą spodziewać się zadań związanych z weryfikacją dokumentów księgowych w systemach ERP, udziału w zamknięciu miesiąca oraz pracy w projektach, które usprawnią procesy finansowo-księgowe w firmie - dodaje Kasia.

Jeśli chcesz wziąć udział w płatnych praktykach i rozpocząć swoją karierę w firmie, która jest liderem na rynku w dziedzinie protetyki słuchu i działa w sektorze aparatów słuchowych, implantów słuchowych oraz inteligentnych rozwiązań audio, aplikuj przez stronę internetową https://bit.ly/3okNWKE lub wyślij CV na adres e-mail: rekrutacja@demant.com. Praktyki rozpoczną się 1 lipca i będą trwać do końca września.

O autorze

Marta
Marta, asystentka ds. employer brandingu, Dział HR
Uwielbia podróże i poznawanie nowych kultur, zwłaszcza przez jedzenie #foodie! Fanka fantastyki i kryminałów, grę Wiedźmin 3 przeszła całą… 3 razy. Lubi też naturalne kosmetyki i opowiadać o nich na Instagramie.