Współpraca z Zespołem Szkół Łączności w Szczecinie

Czas czytania artykułu: 2 min
by Wojciech
18.10.2019

Zespół Szkół Łączności w Szczecinie zaprosił przedstawicieli DGS Business Services na uroczyste podpisanie umowy o współpracę. Porozumienie ma na celu rozwój nowopowstałego profilu klasy - technik programista. Wydarzenie odbyło się 16 października 2019 roku.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele lokalnych firm i oświaty, oraz uczniowie ZSŁ w Szczecinie wraz z nauczycielami. Wydarzenie rozpoczęło się od przemówienia dyrektora ZSŁ Pana Bartosza Stolarczuka, który w swej wypowiedzi podkreślił rolę kooperacji z placówkami zewnętrznymi – współpraca to najważniejsze słowo, dlatego tak ważne są dla nas instytucje i pracodawcy, z którymi współpracujemy. Chciałbym gorąco podziękować wszystkim tutaj zebranym, ponieważ łączy nas wspólny cel. Jako szkoła chcemy, aby nasi uczniowie mieli jak największe możliwości rozwoju, a dzięki temu przyszli pracodawcy otrzymają dobrze przeszkolonych pracowników – mówił Pan Bartosz.

podpisanie_w_tekscie1

podpisanie_w_tekscie2

Zebrani w tym dniu uczestniczyli w kilku przemówieniach oraz mieli możliwość zapoznania się z prezentacją na temat komputerów dawniej i dziś. Zwieńczeniem dnia było podpisanie umowy partnerskiej, której dokonał Nicolai Ryfos – dyrektor generalny DGS Business Services.

podpisanie_w_tekscie3

podpisanie_w_tekscie4

podpisanie_w_tekscie5

Zespół Szkół Łączności w Szczecinie poszczycić się może 20 letnim doświadczeniem w kształceniu techników i teleinformatyków. Szkoła kształci również m.in. w zawodach technik ekonomista, technik elektronik czy technik usług bankowych i ubezpieczeniowych. Placówka funkcjonuje od ponad 60 lat.

O autorze

Wojciech
Wojciech, employer branding & communication specialist
Uwielbia kontakty z ludźmi, kreatywną pracę i wyzwania. Człowiek, w którego żyłach zamiast krwi płyną nuty. Jeśli nie ma pod ręką gitary, zagra na grzebieniu.