Niezapomniane podróże służbowe część druga

Czas czytania artykułu: 3 minuty
by Adam
20.03.2019

Moja praca w DGS Poland Sp. z o.o. rozpoczęta i kontynuowana przez blisko 3 lata w dziale SPS (Service and Production Support) jako inżynier procesu – wiązała się z możliwością szerokiej współpracy międzynarodowej z wieloma firmami, zarówno wchodzącymi w skład naszej grupy holdingowej, jak i z firmami zewnętrznymi (dostawcami).

Obecnie, od niespełna 2 lat pracuję w dziale Produkcji ITE (produkcja i serwis aparatów słuchowych wewnątrzusznych i wkładek dousznych) jako starszy inżynier wsparcia produkcji. Charakterystyka obowiązków służbowych sprawowanych w tym dziale również wiąże się z różnorodnymi wyjazdami służbowymi – może jedynie w nieco mniejszej skali.

Każda zagraniczna wizyta cechowała się z wieloma ciekawymi historiami i niezapomnianymi wrażeniami. Poznajcie kolejne relacje z wyjazdów służbowych w różne rejony świata.

Niemcy

Berlin, Heimsheim, Erfurt.

Szybkość i komfort podróżowania dzięki słynnej sieci połączeń drogowych. Wizyty w firmach z grupy holdingowej oraz u producentów drukarek 3D. Przyjacielska atmosfera nacechowana dodatkowo niemieckim profesjonalizmem i precyzją. Niezapomniane wrażenia podczas wspólnej zabawy z pracownikami jednego z dostawców na festiwalu Oktoberfest.

wizyty_sluzbowe9

Erfurt Stare Miasto. Po całodniowym szkoleniu, czas na kolację

 

wizyty_slubowe10

Pyszna ryba podana w tradycyjny, regionalny sposób

 

Hiszpania

Stolica kraju: Madryt.
Prawdziwy upał – 40 stopni w cieniu w ciągu dnia i blisko 30 w nocy (wizyta w sierpniu). Madryt – wspaniałe miasto o przepięknej architekturze zabudowy i kolacja w restauracji stadionu „Królewskich” z widokiem na murawę boiska. Sam stadion ulokowany jest w ścisłym centrum miasta, co szczególnie odczuwalne jest dla większości mieszkańców w godzinach rozgrywania meczy piłkarskich.

wizyty_slubowe12

Estadio Santiago Bernabeu

 

wizyty_slubowe11

Zinedine Zidane kusił podpisaniem kontraktu… ;)

 

Szkocja

Glasgow.
Pogoda typowo wyspiarska, co oczywiście ma też swój niespotykany urok. Angielski z ciężkim na początku akcentem, co niejednokrotnie było źródłem wielu zabawnych historii. Smak prawdziwego fish and chips niezapomniany.

wizyty_slubowe13

Przefarbowany goryl ;)

 

wizyty_slubowe14

Glasgow, urokliwa część miasta z wieloma lokalnymi pubami

 

Jordania

Stolica kraju: Amman
Cudowna pogoda, pyszne jedzenie i oryginalny smak hummusu z ciecierzycy. Palce lizać! Niepowtarzalny klimat i przepiękna architektura miasta, która jednoznacznie wskazuje, że to jeden z najbogatszych krajów regionu. Wspaniali, przesympatyczni przyjaciele z naszej grupy. Pierwszy wspólny obiad i różnorodność podanych tradycyjnych potraw – w ilości wystarczającej na całą kompanię wojska. Amman – piękny rzymski amfiteatr i meczet króla Husajna.

wizyty_slubowe15

W oczekiwaniu na wejście na pokład samolotu do Jordanii

 

wizyty_slubowe16

Amman – stolica Jordanii, widok z hotelowego tarasu przy zachodzie słońca

 

wizyty_slubowe17

Gorący wieczór – blisko 30 stopni Celsjusza

 

wizyty_slubowe18

Pierwszy poranek w Jordanii, widok z pokoju

 


wizyty_slubowe19

Czas na śniadanie i rozpoczęcie pracy

 

wizyty_slubowe20

Jesteśmy na miejscu. Pierwszy dzień w pracy. Razem z Dominikiem z działu SPS w towarzystwie gospodarza naszej wizyty służbowej

 

wizyty_slubowe21

Po prostu palce lizać – grillowany kurczak

 

wizyty_slubowe22

Tradycyjne odświętne suknie dla kobiet

 

Ciąg dalszy nastąpi...

 

O autorze

Adam
Adam, senior production support engineer
W Demant od 2014 roku. Najbardziej interesuje go technologia drukowania 3D , innowacyjne technologie oraz lean manufacturing. Prywatnie miłośnik piłki nożnej dobrego kina oraz książek o tematyce militarnej i sensacyjnej.