NCDC Business Race 2021 - dobra zabawa i rywalizacja

Czas czytania artykułu: 1 minuta
by Ania
01.07.2021

Jak co roku nasi biegacze wzięli udział w biegu sztafet firmowych NCDC Business Race. Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo uczestników, tak jak w zeszłym roku, tak i w tym, bieg przyjął formułę biegu wirtualnego i odbył się pod hasłem biegamy osobno – pomagamy razem!

W tegorocznej edycji na starcie stanęło łącznie 31 czteroosobowych drużyn reprezentujących Grupę Demant w Szczecinie i Mierzynie - 21 zespołów z DGS Poland i DGS Buisness Services oraz 10 z DGS Diagnostics.

Każdy z zawodników miał do pokonania dystans 4 km w dowolnym miejscu, a całość była rejestrowana za pomocą aplikacji Activy. Można było pobiec razem lub osobno - najważniejsza była dobra zabawa!

Znamy już oficjalne wyniki biegu

W generalnej klasyfikacji zawodów drużyna ESEMDE WARRIORS, w której skład wchodzą Łukasz, Tomek, Przemek i Piotr, zdobyła brązowy medal i zajęła trzecie miejsce!