Złote Godło oraz tytuł Laureata Programu Najwyższej Jakości QI dla DGS

Czas czytania artykułu: 2 minuty
29.04.2020

Firma DGS otrzymała tytuł laureata programu oraz została nagrodzona Złotym Godłem Quality International 2020 w kategorii „Zarządzanie Najwyższej Jakości”.

Ocenie podlegały zagadnienia związane z wdrożonym przez DGS systemem zarządzania jakością oraz sposobem realizacji wymagań, które musi spełniać jako firma medyczna. Zwrócono uwagę również na misję i główne cele organizacji.

Kapituła programu, złożona z niezależnych ekspertów, bardzo wysoko oceniła i nagrodziła działania DGS, związane z doskonaleniem procedur zarządzania jakością.

nagroda_qi_w_tekscie_1

- Najwyższa Jakość QI to największy tego typu program w Polsce. Tytuł Quality International jest potwierdzeniem najwyższej jakości, a godło QI – rozpoznawalny znak o międzynarodowym znaczeniu - stanowi wymierną pomoc w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy – mówi Anna Szwyd, inżynier QMS, DGS Poland. - Zawsze chcieliśmy spróbować naszych sił w tak dużym przedsięwzięciu. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi i dumni, że zostaliśmy jego laureatem. Chcielibyśmy podziękować wszystkim za codzienną współpracę oraz wsparcie w budowaniu i usprawnianiu naszego systemu.

Program „Najwyższa Jakość Quality International” to najbardziej prestiżowy projekt w Polsce, mający na celu promowanie skutecznych metod zarządzania jakością oraz wskazanie firm i instytucji, które prezentują najwyższe standardy. Program organizowany jest pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Komitetu Normalizacyjnego oraz Katedry Zarządzania Jakością Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Oficjalna gala rozdania nagród odbędzie się jesienią.