Nagroda EB Stars dla DGS!

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Magdalena
10.10.2018

Nagrodę główną Employer Branding Stars w kategorii: „Najlepsza strona kariery” otrzymał DGS za stronę www.dgs.pl

Konkurs Employer Branding Stars organizowany był po raz dziewiąty. Jury składające się z ekspertów z dziedziny HR, EB, PR, Social Media oraz marketingu oceniało ponad 70 zgłoszeń z 50 firm z całej Polski i przyznawało nagrody i wyróżnienia w 7 kategoriach. DGS został doceniony za projekt strony internetowej, która swoją premierę miała w kwietniu.

- Ogromnie się cieszymy z tego sukcesu. EB Stars jest najbardziej prestiżowym polskim konkursem employer brandingowym. Znaleźliśmy się w gronie wyróżnionych razem ze znanymi markami takimi jak VW, Mc Donald’s czy Leroy Merlin – mówi Magdalena Rutka, employer branding & communication manager.

eb_stars_w_tekscie
Strona www.dgs.pl powstawała z myślą o potencjalnym kandydacie szukającym pracy. – Nie mamy marki konsumenckiej, a zatem nasza cała strona jest stroną karierową. Chcieliśmy zaprezentować w przyjazny sposób proces rekrutacji i oferty pracy, a także pokazać, że nasza firma daje szerokie możliwości rozwoju w różnych działach – mówi Magdalena Rutka.

Jury doceniło autentyczność strony www.dgs.pl, w powstawaniu której brało udział blisko 400 osób. – Nasi pracownicy wystąpili w ponad 20 filmach, pojawili się na blisko 150 zdjęciach oraz panoramach tworzących wirtualne wycieczki. Razem z nami testowali stronę, tworzyli teksty i oceniali grafiki. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pracę nad www.dgs.pl i zapraszamy do odwiedzenia witryny – mówi Magdalena Rutka.

eb_stars_w_tekscie2

O autorze

Magdalena
Magdalena, employer branding & communication manager
W Demant od 2016 roku buduje markę pracodawcy oraz komunikację wewnętrzną. Wcześniej przez ponad 10 lat pracowała w PR, marketingu oraz mediach. Miłośniczka planowania małych i dużych przedsięwzięć, wdrażania w życie niebanalnych rozwiązań oraz pokazywania, że zawsze „się da”, nawet jeśli inni na początku twierdzą inaczej. Prywatnie kinomanka, która nie przegapi ceremonii rozdania Oscarów, miłośniczka tańca i podróży.