na-celowniku_blog_post_image

Na celowniku – wywiad z Anetą, brygadzistką w Dziale Produkcji BTE

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Katarzyna
02.08.2019

Zapraszamy do pierwszego z wywiadu z cyklu „Na celowniku”. W krótkich rozmowach będziemy przedstawiać Wam osoby z naszej firmy. Poznajcie Anetę i przekonajcie się, dlaczego praca akurat w branży medycznej jest dla niej ważna.


Katarzyna: Jak to się wszystko zaczęło? Dlaczego zdecydowałaś się właśnie na DGS?
Aneta: Od dłuższego czasu myślałam o zmianie. O DGS dowiedziałam się od znajomych, którzy byli zadowoleni z pracy i panującej atmosfery w firmie. Postanowiłam spróbować swoich sił i złożyłam CV.

Czy od razu po przyjściu do DGS zostałaś brygadzistką?
Nie, swoją pracę w DGS zaczęłam jako operator linii produkcyjnej przy składaniu aparatów. Po 10 miesiącach, namowach swoich brygadzistów i koleżanek, postanowiłam aplikować na stanowisko brygadzistki. Udało się i od stycznia 2019 roku spełniam się w tej roli razem z najlepszą grupą ludzi, z którymi przyszło mi pracować.

aneta_w_tekscie

Czy pamiętasz swój pierwszy dzień pracy?
Tak, byłam bardzo zestresowana i na początku nie mogłam się odnaleźć, ale na szczęście spotkałam życzliwe osoby, które służyły pomocą.

Czy przez ten czas zdarzyła się jakaś sytuacja, która zapadła Ci w pamięć?
Sytuacja, która najbardziej zapadła mi w pamięć to moment, w którym moja group liderka ogłosiła, że zostanę brygadzistką. Na początku bałam się, jaka będzie reakcja moich współpracowników, gdy dowiedzą się, że będę ich przełożoną, ale okazało się, że bardzo ciepło mnie przyjęli. Od tamtej chwili dają mi bardzo dużo motywacji do rozwoju i pracy.

Co lubisz w swojej pracy?
Najbardziej lubię osoby, z którymi pracuję. Poprzednie doświadczenia nauczyły mnie, że kontakt z ludźmi i atmosfera w firmie są bardzo ważnym aspektem. Zawsze mogę polegać na moich pracownikach i oni wiedzą, że mogą polegać na mnie.

Dlaczego warto dołączyć do DGS?
DGS to dobra firma, która daje możliwość rozwoju. Najbardziej cenię w niej stabilność, spokój oraz fakt, że mam wspaniałe osoby w zespole. Do pracy dojeżdżam darmowym autobusem, a po niej korzystam z wielu innych benefitów. Ze względu na to, że mój brat jest głuchoniemy wiem, jak ważne jest to, co robimy. To piękne jak wielu ludziom możemy pomóc. Czuję dzięki temu dużą motywację do działania.


O autorze

Katarzyna
Katarzyna, HR business partner
Pracuje w Demant od 2018 roku. Z HR związana od 6 lat. Na co dzień wspiera obszar Moldingu i ITE (aparaty wewnątrzuszne). Głęboko wierzy, że odpowiednia komunikacja jest kluczem, który otwiera wszystkie drzwi i pozwala rozwiązać każdy problem.