20 tys. maseczek dla SPWSZ od DGS

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Magdalena
20.03.2020

20 tysięcy maseczek ochronnych o łącznej wartości 100 tys. złotych przekazał dziś DGS Poland Samodzielnemu Publicznemu Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu przy ul. Arkońskiej.

DGS przekazuje darowiznę na cele związane z zabezpieczeniem personelu medycznego i pacjentów przed zarażeniem Covid-19. – W ramach zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa wspieramy lekarzy, którzy każdego dnia z oddaniem pomagają chorym osobom z naszego regionu. Jako firma z branży medycznej wiemy, jak ważne są materiały, środki i sprzęt i cieszymy się, że mogliśmy wspomóc SPWSZ w walce z koronawirusem – mówi Sebastian Gulka, dyrektor generalny DGS Poland.

- Serdecznie dziękujemy za okazane wsparcie naszym pracownikom. Przekazane przez Państwa firmę maseczki pomogą nam w codziennej pracy z osobami które zgłaszają się do nas z podejrzeniem koronawirusa oraz chorymi. To wiele dla nas znaczy, a zwłaszcza dla personelu medycznego – mówi Małgorzata Usielska, dyrektor SPWSZ w Szczecinie.

maseczki_w_tekscie_1

maseczki_w_tekscie_2

maseczki_w_tekscie_3

maseczki_w_tekscie_4

O autorze

Magdalena
Magdalena, employer branding & communication manager
W Demant od 2016 roku buduje markę pracodawcy oraz komunikację wewnętrzną. Wcześniej przez ponad 10 lat pracowała w PR, marketingu oraz mediach. Miłośniczka planowania małych i dużych przedsięwzięć, wdrażania w życie niebanalnych rozwiązań oraz pokazywania, że zawsze „się da”, nawet jeśli inni na początku twierdzą inaczej. Prywatnie kinomanka, która nie przegapi ceremonii rozdania Oscarów, miłośniczka tańca i podróży.