juwenalia_2019_po_raz_kolejny_z_dgs_blog_post_image

Juwenalia Szczecin 2019 po raz kolejny z DGS!

Czas czytania artykułu: 3 minuty
by Łukasz
22.05.2019

DGS na Juwenaliach staje się już powoli tradycją. Trzeci rok z rzędu zostajemy głównym sponsorem studenckiego karnawału. Szykują się cztery dni pełne wrażeń, które zapewnią wspaniałe atrakcje. Jeżeli zastanawiacie się nad przyjściem albo wybieracie się, ale nie macie konkretnego planu, wymienię kilka atrakcji, z których powinniście skorzystać.

juwenalia_2019_po_raz_kolejny_z_dgs_w_tekscie_1

Podczas koncertów (23-25.05) polujcie na naszego Pieska DGS-ka, który z chęcią zrobi sobie z wami zdjęcie i wręczy kilka naszych gadżetów. Słyszałem, że na słoneczną plażę zabrał całkiem sporo par okularów przeciwsłonecznych i piłek plażowych.

juwenalia_2019_po_raz_kolejny_z_dgs_w_tekscie_4

Skoro mowa o plaży to w sobotę 25.05 zapraszamy na event „Idziemy na Plażę!”, gdzie od godziny 12:00 powstanie parkiet do Silent Disco. Na uczestników czeka trzech DJ-ów, puszczających trzy rodzaje muzyki bezpośrednio do uszu tancerzy. Dzięki bezprzewodowym słuchawkom to od was zależy, czego akurat chcecie słuchać. Szczególnie polecamy grupkom znajomych o innych gustach muzycznych, którzy zwykle nie mogą się wspólnie bawić.

juwenalia_2019_po_raz_kolejny_z_dgs_w_tekscie_2

Na tych, którzy chcieliby się porządnie zmęczyć i poczuć dawno nieruszane mięśnie, czeka maraton Zumby. Od godziny 13:30 będzie można spróbować swoich sił w niewinnie wyglądającym treningu całego ciała. Pozytywne endorfiny i energia na cały tydzień zapewnione! Pamiętajcie o zabraniu wygodnych butów, wody i dobrego humoru.

juwenalia_2019_po_raz_kolejny_z_dgs_w_tekscie_3

Przypominamy również, że tydzień juwenaliowy zainaugurowała Gra Miejska z DGS. Od poniedziałku do soboty, studenci mają możliwość spróbowania swoich sił w kreatywnej grze terenowej, której celem jest odwiedzenie znanych i lubianych lokalizacji w Szczecinie takich jak Bulwary Szczecińskie, Wały Chrobrego, Zamek Książąt Pomorskich, filharmonia, czy stare miasto. W każdym z tych miejsc należy zrobić sobie zdjęcie, bądź nagrać film przedstawiający przyjemny dla ludzkiego ucha dźwięk między innymi śpiew ptaków, mruczenie kota, szum drzew, czy śmiech dziecka. Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.dgs.pl/blog/2018/juwenalia-szczecin-2019-gra-miejska-z-dgs

juwenalia_2019_po_raz_kolejny_z_dgs_w_tekscie_5


O autorze

Łukasz
Łukasz, praktykant w zespole Employer Brandingu
Dopiero zaczął swoją przygodę z Demant. Na co dzień studiuje zarządzanie. W czasie wolnym odcina się od rzeczywistości, przenosząc się do świata gier fabularnych.