pasje2k19_blog_post_image

IX edycja konkursu „Pasje” za nami

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Łukasz
18.12.2019

Ten rok był obfity w najróżniejsze zainteresowania, którymi nasi pracownicy po raz dziewiąty zadziwili jury i zachwycili naszych pracowników.

Konkurs „Pasje” zajmuje specjalne miejsce w kalendarzu naszej firmy. Jest to swojego rodzaju plebiscyt, którego celem jest promocja zainteresowań oraz hobby naszych pracowników z obu spółek.

W tym roku zwycięzcę wyłoniono spośród 40 zgłoszeń. Joanna, której pasją jest budowanie domków dla lalek otrzymała pierwszą nagrodę. Na podium miejsca drugie i trzecie zajęły kolejno: Radosław i lotnictwo oraz Edyta i cosplay. Jury doceniło również wszystkich uczestników, nagradzając każdego drobnym upominkiem. Podsumowanie konkursu oraz rozdanie nagród odbyło się podczas Gali Finałowej w Mierzynie.

pasje2k19_w_tekscie2

- Widzę, że z roku na rok konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem, zarówno samych zgłoszeń jak i głosów na finalne pasje przybywa. Na pewno będziemy kontynuować naszą małą tradycję w kolejnych latach – mówi Wojciech Fryczkowski, młodszy specjalista ds. employer brandingu i komunikacji.

Konkurs „Pasje” był organizowany po razu dziewiąty. Biorą w nim udział chętni pracownicy, którzy przesyłają zdjęcia i opisy swoich zainteresowań. Następnie wszystkie pasje podlegają wstępnej selekcji przez jury, które z pośród zgłoszeń wybiera grupę finalistów, których prace są publikowane na łamach gazetki firmowej DGS Press. Ostateczną decyzję podejmują pracownicy, którzy mogą oddawać głosy na swoich faworytów.

pasje2k19_w_tekscie1

Dziękujemy wszystkim pasjonatom za podzielenie się swoimi zainteresowaniami i gratulujemy zwycięzcom!


O autorze

Łukasz
Łukasz, praktykant w zespole Employer Brandingu
Dopiero zaczął swoją przygodę z Demant. Na co dzień studiuje zarządzanie. W czasie wolnym odcina się od rzeczywistości, przenosząc się do świata gier fabularnych.