EPOS w Polsce. Marka Grupy Demant wkracza do Polski wraz z nowym zespołem utworzonym w Szczecinie

Czas czytania artykułu: 2 min
by Michalina
30.06.2021

Z pewnością każdemu obiła się o uszy nazwa EPOS w kontekście Grupy Demant, jednakże nie każdy może być dokładnie zaznajomiony z tą marką czy produktami. W kolejnych odsłonach bloga przybliżone zostaną różne zagadnienia związane z firmą EPOS, jednak dzisiaj skupimy się na inauguracji działalności polskiego zespołu, który od niedawna funkcjonuje i rozwija się w Szczecinie.

Po krótce - czym jest EPOS?
EPOS, będący częścią Grupy Demant, oferuje wysokiej klasy rozwiązania audio zaprojektowane z myślą o przedsiębiorstwach i branży gamingowiej. Opierając się na pionierskiej technologii audio, EPOS stara się uwolnić ludzki potencjał, doskonaląc wrażenia dźwiękowe i dostarczając innowacyjne wzornictwo i wydajność wraz ze wszystkimi proponowanymi rozwiązaniami audio.

Team EPOS Polska
Zespół EPOS, ulokowany w Szczecinie przy ulicy Malczewskiego, funkcjonuje pod przewodnictwem Małgorzaty Wichary, EPOS Business Centre Manager i wciąż jest w fazie rozwoju. Team EPOS Polska w Szczecinie wspiera duński Dział Customer Service & Operations, skupiając się w szczególności na procesach sprzedaży produktów marki na platformie Amazon w Europie i Stanach Zjednoczonych. Część zespołu stanowi również wsparcie duńskiego Działu Jakości.

 

Choć polski zespół EPOS działa już od kilku miesięcy, w środę 23 czerwca, miała miejsce kameralna inauguracja jego działalności w obecności przedstawicieli duńskiego zespołu EPOS, w składzie: Michael Juhl Petersen - Vice President of Global Operations, David Johansen - Global Logistics and Customer Service Director oraz Karina Ravnskjaer Thomsen – Customer Service and Logisitcs Manager for EMEA Region. Po symbolicznym przecięciu wstęgi i słodkim poczęstunku, zespół przystąpił do omówienia celów, planów i strategii rozwoju pracy polskiego zespołu. Polski team stanowić ma docelowo wsparcie dla wielu działów EPOS, a jego działalność ma strategiczne znaczenie dla rozwoju marki.

Następnego dnia nasi goście wraz z częścią polskiego zespołu, mieli możliwość zwiedzenia kilku strategicznych działów w Mierzynie takich jak Produkcja Aparatów Wewnątrzusznych, Produkcja Aparatów Zausznych czy Centrum Dystrybucji. Wizyta choć krótka, była bardzo owocna i stanowiła symboliczny początek ścisłej współpracy zespołów duńskiego i polskiego, w drodze do sukcesu marki EPOS na arenie międzynarodowej, jako pierwszoligowej marki sprzętu i rozwiązań audio.

Więcej o marce EPOS oraz o osobach zaangażowanych w jej rozwój w kolejnych odsłonach bloga.

O autorze

Michalina
Michalina, EPOS Customer Service
Pochodząca z Kociewia 'napływowa' Szczecinianka do cna zakochana w tym mieście. Od 11-go roku życia fanka Depeche Mode. W wolnych chwilach czyta książki, spaceruje po Szczecinie lub 'plumka' na akordeonie.