Szczeciński zespół EPOS podbija Kopenhagę

Czas czytania artykułu: 3 minuty
by Michalina
13.10.2021

O wyjeździe opowie Wam Michalina.

Najważniejsze, to obrać właściwy kierunek!

epos_wycieczka_zjd_w_tekscie1

I dlatego uzbrojeni w aż trzy  nawigacyjne, ruszyliśmy w drogę. Wspólna podróż pozwala  poznać kogoś zdecydowanie lepiej i od innej strony niż codzienna praca w biurze, tak więc czas spędzony w samochodzie wszyscy potraktowali jako swoistą integrację. Miało miejsce wspólne śpiewanie, szukanie alternatywnych dróg i rozwiązań- istny team building!

  epos_wycieczka_zdj_w_tekscie2

Zapoznanie, porozumienie i wymiana doświadczeń.

Na miejscu zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci przez cały duński zespół. Oprócz zwiedzania głównej siedziby, mieliśmy okazję uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez Davida Johansena, Dyrektora Globalnego działów Customer Service & Logistics. Podczas warsztatów dyskutowaliśmy między innymi o wartościach, jakimi kieruje się EPOS, co one dla nas znaczą i  w jaki sposób możemy te wartości wplatać w  naszą codzienną pracę.

Oprócz tego mieliśmy czas, aby porozmawiać z kolegami i koleżankami z duńskiego zespołu, uściślić wewnętrzne procesy działu, czy wyjaśnić procedury.

Część teamu, która wspiera dział Regulatory Compliance oraz Process Quality, miała okazję pobyć w Kopenhadze dłużej niż reszta i pracować przez kilka dni w biurze ze swoją częścią duńskiego zespołu.

Mimo, że praca zdalna i łatwy kontakt na odległość są teraz możliwe technologicznie i ułatwiają bycie częścią zespołu bez względu na położenie geograficzne, to jednak spotkanie się twarzą w twarz i wspólna praca, pozwalają lepiej się zrozumieć i mają pozytywny wpływ na osiągnięcia i ducha zespołu.

  epos_wycieczka_zjd_w_tekscie_3

Przyjemności po pracy.

Chociaż wizyta nie trwała zbyt długo, mieliśmy okazję, chociaż w przelocie, doświadczyć atmosfery Kopenhagi, zwłaszcza, że pogoda naprawdę nam dopisywała.

Była to udana i owocna podróż- pierwsza, ale na pewno nie ostatnia.

 epos_wycieczka_zdj_w_tekscie_4

EPOS- Dla graczy i nie tylko!

Epos jest marką wchodzącą w skład grupy Demant, oferującą innowacyjne rozwiązania audio, nie tylko w środowisku biznesowym,  ale również w branży gamingowej. Współpracuje między innymi z Aston Martin Cognizant Formula One. Zachęcamy do odwiedzenia kanały EPOS na YouTube I obejrzeniu świetnie zrealizowanych filmików ukazujących to, co marka sobą reprezentuje.

EPOS - Out Of This World Gaming Audio - YouTube

O autorze

Michalina
Michalina, EPOS Customer Service
Pochodząca z Kociewia 'napływowa' Szczecinianka do cna zakochana w tym mieście. Od 11-go roku życia fanka Depeche Mode. W wolnych chwilach czyta książki, spaceruje po Szczecinie lub 'plumka' na akordeonie.