donut_blog_post_image1

Donut be afraid!

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Agnieszka
07.08.2019

„Donut be afraid!” – tak brzmiał tytuł kampanii prowadzonej w dziale Finansów zachęcającej do korzystania z nowego narzędzia do komunikacji dostępnego dla firm w ramach Office 365 – Microsoft Teams.

donut_w_tekscie1


Popularnie nazywane Teamsami narzędzie, które docelowo ma zastąpić Skype, było testowane globalnie kilka lat temu przez jedną ze szczecińskich firm. Dziś jest jednym z głównych komunikatorów biznesowych, ale kryje za sobą jeszcze wiele innych funkcji takich jak czaty zespołowe, ankiety, plannery i śledzenie na żywo wprowadzanych zmian w plikach typu Word, Excel, PowerPoint, PowerBI, OneNote itp. Wszystko to stanowi centrum pracy zespołowej, która jest kluczem do dostarczania usług najlepszej jakości.

donut_w_tekscie2

Zmotywowani tym hasłem i szerokimi możliwościami postanowiliśmy zorganizować „MS Teams Adventure Day” podczas, którego bawiliśmy się nowym narzędziem rozwiązując różne ciekawe zagadki przygotowane przez prowadzące Asię i Agnieszkę. Mogliśmy obejrzeć przygotowany multimedialny przewodnik po Teamsach i otrzymać plakietkę aktywnego użytkownika.

donut_w_tekscie3

Dodatkowo z wakacyjnych atrakcji w lipcu świętowaliśmy razem z naszymi partnerami biznesowymi zza oceanu „4th of July”- Narodowe Święto Niepodległości USA. Na tę okazję przygotowaliśmy specjalny poczęstunek w kuchni, dekoracje i fotobudkę, która okazała się wspaniałym sposobem na przesłanie pozdrowień do naszych kolegów ze Stanów i utrwalenie dobrych relacji pomiędzy zespołami.

donut_w_tekscie4


O autorze

Agnieszka
Agnieszka, team leader w dziale AP Finansów Demant
Z Demant związana od 2014 roku, gdy Dział Finansów liczył sobie zaledwie 8 osób. Zarażona fascynacją liczbami i procesami księgowymi przez siostrę, kontynuuje swoją drogę zdobywając kwalifikacje zawodowe w zakresie rachunkowości, zarządzania i systemów księgowych. Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego, kierunku europeistyka, której pasją jest historia współczesna, biografie i literatura faktu. Jako członek Rady Pracowniczej w Demant przenosi w czyn troskę o środowisko pracy i współpracowników. Prywatnie szczęśliwa mama dwóch córek w wieku szkolnym uwielbiająca jazdę na rowerze.