wosp_blog_post_image1

DGS zagrał z WOŚP

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Łukasz
16.01.2020

Całodniowa zbiórka na stołówkach oraz emocje do ostatniej minuty podczas aukcji.

Kolejny raz DGS wziął udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem zaangażowaliśmy się razem, zbierając pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Udało nam się wspólnie uzbierać na ten cel blisko 7000 zł.

Co tego dnia zrobiliśmy? W DGS Poland w Mierzynie w piątek przed finałem nasi pracownicy zbierali datki do puszek umieszczonych w stołówkach firmowych. Dodatkowo na wspierających czekały smakowite wypieki przygotowane przez nasze koleżanki.

wosp_w_tekscie

W DGS Business Services również można było spróbować ciast, jednak największym powodzeniem cieszyła się aukcja fantów. Do wylicytowania nasi pracownicy wystawili m.in. wspólne morsowanie, wyjazd na ryby, czy zestaw komiksów „Dark Tower”. Wśród ponad dwudziestu pozycji najbardziej popularne okazały się vouchery wystawione przez dział Administracji – lunch dla dwóch osób oraz wyjście na bilard.

wosp_w_tekscie1

Pieniądze z akcji zostały tego samego dnia przekazane szczecińskiemu sztabowi WOŚP. Wszystkim, którzy zaangażowali się w 28. finał WOŚP dziękujemy i mamy nadzieję, że będziecie z nami za rok.

wosp_w_tekscie3


O autorze

Łukasz
Łukasz, praktykant w zespole Employer Brandingu
Dopiero zaczął swoją przygodę z Demant. Na co dzień studiuje zarządzanie. W czasie wolnym odcina się od rzeczywistości, przenosząc się do świata gier fabularnych.