Benefit dla pracowników – domki letniskowe w Danii

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Luiza
08.01.2020

Tygodniowy pobyt w Danii w atrakcyjnej cenie z dala od zgiełku miasta? Brzmi zachęcająco? Będąc pracownikiem DGS, masz szansę zaplanować sobie niezapomniany urlop.

domki_letniskowe_w_tekscie2

Firma oferuje wszystkim naszym pracownikom możliwość tygodniowego (od piątku do piątku) lub weekendowego (od piątku do niedzieli) wypoczynku w 6-osobowych domkach letniskowych w Danii. Domki znajdują się w miejscowościach: Blokhus, Hornbaek i Blaavand.

domki_letniskowe_w_tekscie

Cisza, spokój, natura, świeże powietrze i doborowe towarzystwo na wyciągnięcie ręki!

Aby zarezerwować domek trzeba złożyć odpowiedni wniosek. W sezonie wysokim, który trwa od końca maja do końca sierpnia, jest najwięcej zainteresowanych, dlatego o tym kto dostanie domek decyduje losowanie. Wszystkie zgłoszenia są gromadzone od 1 do 30 stycznia i w połowie lutego są ogłaszani zwycięzcy.

W pozostałych terminach obowiązuje reguła „kto pierwszy, ten lepszy” (w przypadku dokonania rezerwacji w tym samym czasie przez większą liczbę osób również obowiązuje losowanie).

Domek można zarezerwować tylko raz w roku, aby jak najwięcej osób miało możliwość skorzystania z oferty, a koszty wynajmu zarówno na weekend jak i na tydzień są symboliczne.

domki_letniskowe_w_tekscie3

Oferta jest ciekawą alternatywą dla corocznych wakacji nad polskim morzem czy w górach, w dodatku na bardzo korzystnych warunkach.

  

O autorze

Luiza
Luiza, Senior HR Specialist
Z Demant związana od listopada 2018 roku. Odpowiada głównie za przyjemniejszą część pracy w firmie, jaką są benefity. Wolny czas najchętniej spędza z książką lub z aparatem.