aparaty_produkowane_w_dgs_blogpostimage

Aparaty produkowane w DGS sprawiają, że życie wielu ludzi staje się łatwiejsze – wywiad z Renatą, pracownikiem w Dziale Produkcji

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Ania
16.12.2020

Zapraszamy Was do cyklu wywiadów z pracownikami Produkcji. W krótkich rozmowach będziemy przedstawiać Wam sylwetki osób z naszej firmy. Pokażemy, jak wyglądał ich pierwszy dzień w pracy, jak przebiega ich dotychczasowa kariera i czy pracując w DGS, czują, że robią coś dobrego dla innych. Przeczytajcie wywiad z Renatą i zobaczcie co sprawia, że po kilkunastu latach wciąż czuje satysfakcję z wykonywanej przez siebie pracy.

Anna: Jak zaczęła się Twoja kariera w DGS?

Renata: Szukałam pracy i koleżanka, która wówczas tu pracowała, poleciła mi to miejsce. Nie zastanawiałam się długo, złożyłam niezbędne dokumenty i pozytywnie przeszłam proces rekrutacji. Rozpoczynając pracę w DGS nie miałam doświadczenia zawodowego i byłam pełna obaw, jak się okazało, zupełnie niepotrzebnie. Od tamtego dnia minęło kilkanaście lat, a ja wciąż czuję satysfakcję z wykonywanej przeze mnie pracy.

aparaty_produkowane_w_dgs_w_tekscie_1

Co najbardziej podoba Ci się w Twojej pracy?

W swojej pracy bardzo cenię wszystkie momenty, które pozwoliły nam stworzyć zgrany zespół, któremu zależy zarówno na dobrej atmosferze, jak i na pracy na najwyższym poziomie. Są to np. pikniki rodzinne, czy wspólne wyjścia integracyjne. Zgrany i sprawnie działający zespół w naszej pracy jest bardzo ważny. Wykonując swoje codzienne zadania sprawiamy, że życie wielu ludzi odzyskuje głębię. Mogą znów usłyszeć, że sąsiad się z nimi przywitał, że ptaki śpiewają, że w radiu leci ich ulubiona piosenka. Mogą rozmawiać i śmiać się wspólnie. Mogą cieszyć się pełnią życia.

Czy przez ten czas zdarzyła się jakaś sytuacja, która zapadła Ci szczególnie w pamięć?

Nie ma jednego momentu. Dla mnie ważne są wszystkie realizacje – kiedy serwisowane aparaty udaje się w krótkim czasie odesłać do ich użytkowników.

Co daje Ci praca w DGS?

Zajmuję się serwisowaniem aparatów słuchowych. Ludzie niedosłyszący na całym świecie przysyłają nam je w nadziei, że w krótkim czasie dostaną z powrotem poprawnie działające urządzenie. Świadomość, że to dzięki nam życie wielu ludzi staje się bezpieczniejsze, jest bardzo budująca i motywująca do dalszego działania. Aparaty, które oferuje DGS są najwyższej jakości i sprawiają, że życie staje się łatwiejsze.

Dlaczego warto dołączyć do DGS?

Dobra atmosfera nie tworzy się sama. To my, chcąc pracować w przyjaznym miejscu stwarzamy takie warunki. W DGS jest wiele działów – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Produkując, czy serwisując aparaty słuchowe sprawiamy, że ludziom z ubytkiem słuchu żyje się lepiej i to właśnie jest sens naszej pracy.

O autorze

Ania
Ania, EB & Communication Team Coordinator
Miłośniczka dobrej kuchni, kochająca jazdę na rowerze i górskie wędrówki. W wolnych chwilach gotuje i piecze, a w torebce zamiast portfela trzyma aparat.