Ambasador Danii w DGS

Czas czytania artykułu: 1 minuta
by Ania
29.09.2020

Ole Toft, ambasador Danii z czteroosobową delegacją spotkał się z Sebastianem Gulką, dyrektorem generalnym DGS Poland. Wizyta miała charakter kurtuazyjny.

Podczas spotkania ambasador miał okazję zobaczyć, czym na co dzień zajmuje się jedna z duńskich firm naszego regionu. – DGS jest częścią duńskiej grupy Demant, która jest liderem w dziedzinie protetyki słuchu. Firma oferuje rozwiązania i usługi pomagające osobom z ubytkiem słuchu w kontaktach i komunikacji z otaczającym ich światem – mówi Sebastian Gulka.

ambasador_danii_w_tekscie1

Ambasador wziął udział w wycieczce po firmie, w czasie której zobaczył między innymi dział Moldingu oraz Produkcji Aparatów Zewnątrzusznych. - Jestem pod wrażeniem zawansowania technologicznego i kompleksowości produkcji – mówi Ole Toft.

Ambasador przyjechał do Szczecina na Pomeranian Offshore Wind Conference, organizowaną przez Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej razem z Ministerstwem Klimatu. Wizyta w DGS została zorganizowana we współpracy ze Skandynawsko-Polską Izba Gospodarczą.

ambasador_danii_w_tekscie2

ambasador_danii_w_tekscie3

ambasador_danii_w_tekscie4

ambasador_danii_w_tekscie5

O autorze

Ania
Ania, EB & Communication Team Coordinator
Miłośniczka dobrej kuchni, kochająca jazdę na rowerze i górskie wędrówki. W wolnych chwilach gotuje i piecze, a w torebce zamiast portfela trzyma aparat.