Prezydent Szczecina w Demant

Czas czytania artykułu: 1 minuta
by Magdalena
12.05.2023

Prezydent Szczecina Piotr Krzystek, Andrzej Preiss, konsul Królestwa Danii oraz Adolf Wysocki, honorowy konsul Finlandii, spotkali się z Sebastianem Gulką, dyrektorem generalnym Demant Operations Poland. Wizyta miała charakter kurtuazyjny.

Podczas spotkania goście mieli okazję zobaczyć, czym na co dzień zajmuje się jedna z duńskich firm naszego regionu. – Demant jest wiodącą na świecie grupą zajmującą się protetyką słuchu, która oferuje rozwiązania i usługi pomagające osobom z ubytkiem słuchu w kontaktach i komunikacji z otaczającym ich światem – mówi Sebastian Gulka.

wizyta_prezydenta_piotra_krzystka_zdjecie_w_tekscie_1

Goście wzięli udział w wycieczce po firmie, w czasie której zobaczyli między innymi Dział Produkcji Aparatów Zewnątrzusznych i Wewnątrzusznych, Dział Moldingu i Centrum Dystrybucji.

Wizyta była organizowana w ramach Dni Skandynawskich.

wizyta_prezydenta_piotra_krzystka_zdjecie_w_tekscie_2

wizyta_prezydenta_piotra_krzystka_zdjecie_w_tekscie_3

wizyta_prezydenta_piotra_krzystka_zdjecie_w_tekscie_4

O autorze

Magdalena
Magdalena, employer branding & communication manager
W Demant od 2016 roku buduje markę pracodawcy oraz komunikację wewnętrzną. Wcześniej przez ponad 10 lat pracowała w PR, marketingu oraz mediach. Miłośniczka planowania małych i dużych przedsięwzięć, wdrażania w życie niebanalnych rozwiązań oraz pokazywania, że zawsze „się da”, nawet jeśli inni na początku twierdzą inaczej. Prywatnie kinomanka, która nie przegapi ceremonii rozdania Oscarów, miłośniczka tańca i podróży.