Konkurs Pasje Demant 2023

Czas czytania artykułu: 2 min
by Ania
21.09.2023

Pasje Demant to konkurs z długoletnia tradycją, tegoroczna, już XIII edycja pokazała, że nasi koledzy i koleżanki z pracy nie przestają nas zaskakiwać swoimi talentami i niecodziennymi zainteresowaniami.

Konkurs Pasje, to konkurs cieszący się największym zainteresowaniem wśród pracowników, którzy chętnie dzielą się swoimi zainteresowaniami oraz historiami, jakie się za nimi kryją. W tym roku jury konkursowe musiało przejrzeć niemal 70 zgłoszeń, żeby wybrać finałową ósemkę, z której w wyniku plebiscytu przeprowadzonego w firmie, głosami pracowników wytypowana została trójka laureatów.

Pasje to nie tylko konkurs, to również możliwość poznania siebie nawzajem. Wśród tegorocznych zgłoszeń mogliśmy znaleźć prawdziwych artystów, fotografów, muzyków, hodowców czy ogrodników. Były osoby wykonujące tatuaże, kompozycje kwiatowe, zajmujące się hartem, wytwarzające biżuterie, bądź instrumenty muzyczne. Mieliśmy również sporą grupę osób dzielących się zamiłowaniami sportowymi jak capoeira, taniec, joga, żeglarstwo czy freestyle, a nawet możemy pochwalić się Hokejowym Mistrzem Polski ze Szczecina w ramach internetowych rozgrywek!

Konkurs jest dwuetapowy

1. Pracownicy przesyłają zgłoszenia, które weryfikowane są przez jury konkursowe.

2. Spośród wybranych ośmiu finalistów, głosami wszystkich pracowników, wybierani są laureaci konkursu.

Poznajcie laureatów tegorocznego konkursu i ich wyjątkowe pasje:

Miejsce pierwsze zajął Bartosz Gregor

Po pracy moją pasją jest rolnictwo ekologiczne oraz hodowla krów w zgodzie z naturą. Jestem dumny, że mogę przyczyniać się do produkcji ekologicznych i zdrowych produktów - Bartosz Gregor.

Miejsce drugie zajęła Nelli Bondarenko

Jestem artystką, która rysuje swoje dzieła na ubraniach lub torebkach. Bardzo lubię robić wyjątkowe rzeczy i generalnie wyróżniać się z tłumu. Dekoracja ubrań pozwala mi na to - Nelli Bondarenko.

Miejsce trzecie zajęła Magdalena Uchrońska 

Pirografia, czyli wypalanie w drewnie za pomocą metalowej końcówki. Taki sposób pracy uczy przede wszystkim cierpliwości – jeśli za szybko przejedzie się końcówką po drewnie, nie wypali się dobrze - Magdalena Uchrońska.

Ponownie nasze koleżanki i koledzy pozytywnie zaskoczyli nas swoimi pasjami. Nie możemy się doczekać już następnej edycji, a ta odbędzie w przyszłym roku!

O autorze

Ania
Ania, EB & Communication Team Coordinator
Miłośniczka dobrej kuchni, kochająca jazdę na rowerze i górskie wędrówki. W wolnych chwilach gotuje i piecze, a w torebce zamiast portfela trzyma aparat.