Demant ponownie sponsorem Szczecińskiego Klubu Sportowego Głuchych KORONA

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Ania
10.01.2024

W dniu 9 stycznia, w siedzibie firmy w Mierzynie, odbyło się spotkanie, podczas którego przedstawiciele klubu opowiedzieli o licznych sukcesach z roku 2023. – W ubiegłym roku nasi sportowcy zdobyli łącznie 90 medali na różnych sportowych wydarzeniach, w tym na sierpniowych Mistrzostwach Europy w Lekkoatletyce, które odbyły się w Szczecinie – mówi Rafał Śliwka, trener koordynator SKSG KORONA.


 

Głównym celem Klubu jest rozwijanie różnych form kultury fizycznej oraz kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości w środowisku osób niesłyszących. – Obecnie nasz klub zrzesza około 190 aktywnych sportowców – wspomina Olgierd Koczorowski, wiceprezes SKSG KORONA. - Klub KORONA realizuje swoje cele poprzez organizowanie jego członkom aktywnych form spędzania wolnego czasu na różnych zajęciach sportowych czy umożliwianie im uczestnictwa w imprezach sportowych – dodaje.

Podczas spotkania Robert Siudek, dyrektor oddziału Demant Business Services Poland Sp. z o.o., odebrał podziękowanie za udzielone wsparcie, umożliwiające zarówno rozwój sportowy zawodników, jak również ich udział w licznych imprezach sportowych. – Niezmiernie się cieszę, że już od wielu lat nasza firma wspiera członków Szczecińskiego Klubu Sportowego KORONA. Gratulujemy osiągniętych wyników, a także organizacji i współorganizacji tak ważnych wydarzeń sportowych, jak choćby ubiegłoroczne Mistrzostwa Europy. Dziękujemy, że możemy być tego częścią i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy – dodał Robert.

O autorze

Ania
Ania, EB & Communication Team Coordinator
Miłośniczka dobrej kuchni, kochająca jazdę na rowerze i górskie wędrówki. W wolnych chwilach gotuje i piecze, a w torebce zamiast portfela trzyma aparat.