Demant Day i Bal Wenecki

Czas czytania artykułu: 2 min
by Kuba
28.09.2023

Imprezy integracyjne to zawsze świetna okazja, by spotkać się ze znajomymi z różnych zespołów i zacieśnić relacje w mniej formalnych okolicznościach. W Demant współpraca i budowanie więzi są dla nas bardzo ważne, dlatego, choć ze zorganizowaniem tego typu imprez wiąże się wiele wyzwań, to jest to  również ogromna przyjemność.

Demant Day

 

Demant Day oficjalnie otworzył swoim pojawieniem się Sebastian Gulka, dyrektor generalny Demant Operations Sp. z o.o. - Sebastian został dosłownie wyczarowany na scenie!Kto powiedział, że żonglować można jedynie kręglami i jabłkami? Nasz kolega Dominik dał publice fantastyczny popis umiejętności piłkarskich!

 

W repertuarze atrakcji znalazł się profesjonalny występ taneczny, który dosłownie porwał publikę na parkiet! Sprawcą całego zamieszania również był członek jednego z naszych zespołów - Ruslan.

Przed Państwem Paweł, dyrektor działu Jakości - gitarzysta zespołu RockOvers!
 
Jak widzicie, współpracują z nami fantastyczni ludzie o różnych pasjach i hobby. O czym mogliście się już nieraz przekonać na łamach serii Pracuj z ciekawymi ludźmi – jeśli ktoś się jeszcze z nią nie zapoznał, to gorąco zachęcam do nadrobienia. 

Pamiętacie pojawienie się Sebastiana na scenie? Każdy, kto był wtedy obecny z pewnością długo tego nie zapomni, ale okazało się, że to jedynie wstęp do wielkiego magicznego show, który wykonał dla nas finalista Mam Talent -  Mistrz Iluzji Marcin MuszynskY.

 

 

Cała celebracja odbyła się w motywie UV i farb fluorescencyjnych, które wprowadziły niepowtarzalny klimat do zabawy!

Bal Wenecki

Bale w stylu weneckim cechuje ta szczególna nuta tajemniczości połączona z elegancją. Cały Szczecin dosłownie świecił w piątek od blasku strojów naszych koleżanek i kolegów. Na miejscu nie mogło zabraknąć oczywiście świetnej muzyki na żywo, a goście mogli dodatkowo skorzystać ze stanowisk do tworzenia przezabawnych nagrań 360 °. Działo się!

O autorze

Kuba
Jakub, Digital Marketing & Employer Branding Specialist
Z reklamą związany od zawsze. W Demant jest odpowiedzialny za komunikację w Internecie. Z natury ciekawy ludzi, a ściślej tego, co nimi kieruje. Prywatnie in-game photographer, interesuje się samolotami i jest fanem historii, której poznawanie traktuje, jak czytanie powieści. Ma 100 pomysłów na minutę i lubi tworzyć nieoczywiste analogie do codziennych sytuacji.