Poznajemy nowinki

Czas czytania artykułu: 3 minuty
by Aleksandra
03.10.2018

Nasz międzynarodowy zespół inżynierów z SPS miał okazję uczestniczyć w czerwcu w szkoleniu organizowanym przez jednego z liderów w branży druku 3D, firmę Rapid Shape.

rapidshare-obrazek-w-tekscie2

Na szkoleniu, które trwało 3 dni pojawili się nasi koledzy z Australii, Meksyku, USA, Polski i Danii. W ramach organizowanego spotkania mieliśmy okazje poznać najnowsze produkty firmy, obecne trendy w branży sprzętu do druku 3D, a także pogłębić wiedzę odnośnie sprzętu używanego obecnie w DGS PL, US, Meksyku, Kandzie, Japonii i UK.  

rapidshare-obrazek-w-tekscie-1-(1)

Nasi inżynierowie mieli już okazję przetestować najnowszy model drukarki (HA40 II). Pierwsza z drukarek nowej generacji będzie zainstalowana w jednej z firm DGS już w sierpniu. 

Spotkanie w siedzibie Rapid Shape stworzyło także niepowtarzalną okazję aby nadrobić zaległości towarzyskie i wymienić się doświadczeniami. W końcu SPS to dział międzynarodowy, który wspiera globalnie wszystkie ośrodki produkcyjne w WDH. Nasi inżynierowie pozostają ze sobą w stałym kontakcie, aby wymieniać się informacjami o lokalnej specyfice i problemach, jakie pojawiają się w lokalnych produkcjach. Dzięki temu jesteśmy elastyczni i możemy lepiej reagować na różne sytuacje.

rapidshare-obrazek-w-tekscie4

O autorze

Aleksandra
Aleksandra, kierownik projektów ciągłego doskonalenia
Pracuje w Demant w dziale SPS (Wsparcie Produkcji i Serwisu) od 2016 roku. Główny obszar jej pracy obejmuje realizację globalnych projektów ciągłego doskonalenia w procesach produkcji aparatów wewnątrzusznych oraz serwisu. Przed rozpoczęciem pracy w Demant przez prawie 10 lat zajmowała się optymalizacją procesów produkcyjnych i biznesowych w różnych branżach. Leanowiec z zamiłowania, project manager z powołania. Miłośnik książek i natury. W wolnym czasie uwielbia gotować i praktykuje jogę.