Poznajcie Paulę z Centrum Dystrybucji

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Agnieszka Brzegowa
07.09.2021

Tym razem przenosimy się do Centrum Dystrybucji, w którym pracuje m.in. bohaterka dzisiejszego wywiadu – Paula. Po przeniesieniu się do Szczecina z innego miasta, znalazła pracę w Demant. Dlaczego zdaniem Pauli warto dołączyć do Demant?

 

Agnieszka: Jak trafiłaś do Demant?

Paula: We wrześniu 2018 roku, wraz z moją przyjaciółką, chciałyśmy przenieść się do większego miasta. Trafiłyśmy wówczas z polecenia do Demant i wszystko się zaczęło.

 

Jak rozwijała się Twoja ścieżka zawodowa?

Moją pracę zaczęłam w magazynie w Dziale PBL, czyli kompletacji zamówień i przez rok byłam magazynierem. Pełniłam też przez pół roku funkcję trenera. Po roku spróbowałam swoich sił w innej roli i przeszłam pozytywnie rekrutację na team leadera. Po mniej więcej roku w tej roli, dostałam możliwość rozbudowania odpowiedzialności o Dział SPH, który zajmuje się wysyłkami indywidualnymi i do klinik, oraz Działy ITE Sortowanie i ITE Pakowanie. Obecnie przeprowadzam również rekrutacje do Centrum Dystrybucji.

 

wywiad_paula_w_tekscie

 

Co cenisz sobie w pracy z innymi ludźmi?

Na pewno cenię sobie systematyczność i bardzo duże zaangażowanie w pracę. Ponadto, lubię kiedy widać zapał do pracy, a ludzie nie boją się wyzwań. Podoba mi się również kontakt z ludźmi i nauka nowych rzeczy.

 

Dlaczego warto dołączyć do Centrum Dystrybucji?

Warto do nas dołączyć, ponieważ panuje u nas super atmosfera. Wysyłka to ciekawy obszar, dużo się u nas dzieje i nie ma czasu na nudę! Przychodzimy do pracy na godzinę 6:00 i wiemy, ze przesyłki muszą wyjechać na czas do kliniki, bo ktoś tam oczekuje na wyprodukowany przez nas aparat słuchowy. To od nas zależy czy klient otrzyma na czas zamówienie, więc jest to bardzo odpowiedzialna praca.

 

Co powiedziałbyś osobie, która zastanawia się nad zaaplikowaniem do Centrum Dystrybucji?

Na pewno to, że możemy zapewnić pozytywną atmosferę i możliwości rozwoju. Ja po 12 miesiącach pracy, zostałam team leaderem. Jest także opcja przechodzenia do innych obszarów. Są tu możliwości awansu i na pewno można się wiele nauczyć.

O autorze

Agnieszka Brzegowa
Agnieszka, recruitment specialist
Miłośniczka spotkań z ludźmi oraz aktywnego zwiedzania bliższych i dalszych zakątków świata. W pracy kieruje się intuicją rekruterską, opartą na doświadczeniu i nutce analitycznego podejścia, wynikającego z jej (nietypowego jak na HR) technicznego wykształcenia.