poznajcie-joann-team-leadera-z-dziau-produkcjiblogpostimage

Poznajcie Joannę, team leadera z Działu Produkcji. Jak wspomina swoje początki?

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Aleksander Malik
19.07.2021

ZAleksander: Jak wyglądały Twoje początki w Demant? Czym się wówczas zajmowałaś?

Joanna: W Demant pracuję prawie 5 lat. Na samym początku trafiłam do Działu Modelowania Aparatów Wewnątrzusznych, czyli tych modeli aparatów słuchowych, które są indywidualnie dopasowywane pod każdego klienta. Projektowaliśmy dokładny model aparatu dla jednego klienta, pod jego wycisk ucha, a dopiero później model ten trafiał do Działu Drukowania 3D, a później na produkcję. Każdy dzień przynosił co innego, bardzo lubiłam tę pracę.

 

Czym zajmujesz się obecnie?

Po 3 latach pracy postanowiłam spróbować swoich sił w Dziale Produkcji Aparatów Zausznych w obszarze akcesoria. Zmiana ta pozwoliła mi poznać zarówno nowy obszar produkcyjny jak i samą siebie w nowej roli – team leadera. I tu kolejna aktualizacja, bo od niedawna jestem team leaderem w Brygadzie Szkoleniowej, która ma pierwszy kontakt z naszymi kandydatami do pracy.

 

Jak odnajdujesz się w nowej roli, czyli byciu team leaderem?

Zostałam team leaderem, ponieważ bardzo lubię pracę z ludźmi. Cenię ich zaangażowanie, które widać każdego dnia. Chciałam sprawdzić czy się do tego nadaję, czy nie było to tylko moje wyobrażenie o swoich umiejętnościach. Najważniejszym punktem w mojej pracy jest bycie łącznikiem między firmą, a zespołem. Z jednej strony jestem pomocna dla zespołu, z drugiej muszę przekazywać i reagować na pojawiające się zapotrzebowanie z biznesu. To szczególna dla mnie rola, z której czuję, że można wiele dla siebie wynieść.

poznajcie-joann-team-leadera-z-dziau-produkcjiwtekscie

 

W innych wywiadach pojawiało się pytanie „czy warto dołączyć do Demant?”. Co na ten temat uważasz?

Warto, ponieważ sama na swoim przykładzie wiem, jak wiele można się tutaj nauczyć. Mamy obszary pracy manualnej, dzięki którym sami odkrywamy własne umiejętności, jakich wcześniej mogliśmy nie zauważyć. Dodatkowo ogromną wartością jest to, że nasza praca jest potrzebna i ważna, że czujemy, że pomagamy innym ludziom. Każdy aparat słuchowy trafia na końcu do konkretnej potrzebującej osoby, a nam zależy, aby tej osobie pomóc jak najlepiej. To zaangażowanie wyróżnia naszych pracowników.

             

Co powiedziałbyś osobie, która zastanawia się nad zaaplikowaniem do naszego Działu Produkcji?

Jeśli pracujemy 8 godzin dziennie, to warto robić to z pasją. W Demant widać, że tworzymy takie zespoły, dlatego pracuje nam się dobrze. Atmosfera w naszej firmie to jeden z głównych atutów. Poczucie sensu wykonywanej czynności i misji, to uczucie, które sprawia, że praca staje się przyjemniejsza.

O autorze

Aleksander Malik
Aleksander, recruitment specialist