Na celowniku- wywiad z Patrycją, operatorką w Dziale Produkcji Aparatów Wewnątrzusznych*

Czas czytania artykułu: 2 minuty
by Katarzyna
22.08.2019

Zapraszamy do czwartego wywiadu z cyklu „Na celowniku”. Poznajcie Patrycję i przekonajcie się, jak szybko można się u nas rozwinąć – przeczytajcie tekst do końca!

Katarzyna: Jak zaczęła się Twoja kariera w DGS? Dlaczego zdecydowałaś się właśnie na nas?
Patrycja: Zdecydowałam się na pracę w naszej firmie ze względu na dobre warunki, które oferujemy. Dopiero się wdrażam w nowe obowiązki, ale już teraz widzę z jednej strony dużą różnorodność zadań, a z drugiej życzliwość współpracowników.

Czy pamiętasz swój pierwszy dzień pracy?
Ciężko zapomnieć. Cały dzień minął bardzo szybko. Podpisanie umowy, szkolenie stanowiskowe, a później nauka. Usłyszałam tyle dziwnych nazw i na początku nie miałam pojęcia, co się do mnie mówi. Na szczęście byłam na szkoleniu, dzięki któremu mogłam spokojnie przyswoić wszystkie informacje.

patrycja

Co lubisz w swojej pracy?
Po prostu – bardzo ją lubię! Po pierwsze, mam świadomość, że dzięki temu, co robię, ktoś na świecie lepiej słyszy i ma większy komfort życia. To bardzo motywujące. Po drugie, mój zespół jest naprawdę niesamowity. Mamy świetnych przełożonych i dobrze nam się współpracuje z innymi działami. Klimat tworzą ludzie.

Dlaczego warto dołączyć do DGS?
W DGS możesz zobaczyć, że twoje zaangażowanie i ciężka praca przynoszą widoczne efekty. Codziennie mam szansę nauczyć się czegoś nowego. To spokojna i stabilna firma, w której można poznać dużo wspaniałych ludzi i zdobyć nowe doświadczenie. Czego chcieć więcej?* W momencie przeprowadzania wywiadu Patrycja była operatorką. Dwa tygodnie temu awansowała i obecnie jest brygadzistką w Dziale Produkcji Płytek SMD. Serdecznie gratulujemy!


O autorze

Katarzyna
Katarzyna, HR business partner
Pracuje w Demant od 2018 roku. Z HR związana od 6 lat. Na co dzień wspiera obszar Moldingu i ITE (aparaty wewnątrzuszne). Głęboko wierzy, że odpowiednia komunikacja jest kluczem, który otwiera wszystkie drzwi i pozwala rozwiązać każdy problem.