Poznajcie Ewelinę z Działu Produkcji

Czas czytania artykułu: 2 min
by Adam
26.07.2021

Ewelina trafiła do Demant z polecenia. Postanowiła zmienić pracę i wybór padł na Dział Produkcji Aparatów w Mierzynie. Jak wspomina swoją rekrutację oraz, co motywuje ją do działania? Zapraszamy do wywiadu.

Adam: W jaki sposób rozpoczęła się Twoja przygoda z Demant?
Ewelina: Po kilkunastu latach pracy w innym zakładzie, zdecydowałam się na zmianę, głównie z uwagi na trudne warunki pracy jakie tam panowały. Wybór padł na Demant. Zostałam polecona przez moją koleżankę, która już tutaj pracowała. To była dobra decyzja.

Jak wspominasz rekrutację i testy manualne do Działu Produkcji?
Samą rekrutację wspominam bardzo dobrze. Pamiętam jednak, że mocno się tym stresowałam. Nie lubię zmian w swoim życiu, a miałam za sobą wieloletnie doświadczenie w innym otoczeniu. Miałam obawy przed całą tą nowością. Osoba z rekrutacji wyszła po nas do poczekalni i zabrała na testy i rozmowę. Pamiętam, że była to miła osoba, trochę dodało mi to otuchy. Wiedziałam, że musi się wszystko udać i tyle. W konsekwencji przestałam się stresować i otrzymałam propozycję pracy.

 Potrafisz wskazać, co lubisz w swojej pracy?
Pracuję na obszarze serwisu ITE i BTE, gdzie diagnozuję i naprawiam aparaty słuchowe. Podoba mi się to, że jest to praca, w której trzeba ruszyć głową i pomyśleć. Ponadto lubię prace ręczne, wymagające skupienia. Dużym plusem dla mnie jest też to, że mogę dawać pomysły usprawniające pracę. Czuję, że jestem wysłuchana i mogę angażować się w rozwój firmy. 
 
Czy pamiętasz jakąś niezwykłą/wyjątkową sytuację z Twojej pracy?
Dla mnie ogólnie niezwykłe jest to, co robię. Codziennie staram się wykonywać pracę na wysokim poziomie, ponieważ wiem, że ktoś czeka na ten aparat słuchowy, który właśnie serwisuję. Jestem dumna z tego, jak naprawiam każdą sztukę. Pracując, myślę o ludziach, którzy potrzebują tych produktów i to mnie motywuje do działania. Lubię też się rozwijać, więc staram się wyciągać wnioski z tego jak pracuję, zdarza mi się robić notatki.

Co powiedziałabyś osobie, która zastanawia się nad podjęciem pracy w Dziale Serwisu Aparatów Słuchowych?
Jeśli lubisz pracę manualną, to jest to praca dla Ciebie. Jest tutaj cicho i spokojnie. Możesz pracować w skupieniu, w miłej atmosferze, ze wspaniałymi ludźmi. Do tego masz przełożonych, którzy mogą Ciebie wesprzeć jeśli jest taka potrzeba. Dlatego polecam Ci Demant i życzę, abyś również znalazł tutaj swoje miejsce.


O autorze

Adam
Adam, Starszy specjalista ds. rekrutacji
Jestem w Demant od czerwca 2016. W HR zajmuję się głównie rekrutacjami. Motywację do mojej pracy czerpię z jej różnorodności i możliwość kontaktu z najlepszymi menedżerami i specjalistami.